T-Systems Logo

Slovakia

Vyhľadávanie

Facebook
Vyhľadávanie

Ste tu:

O T-Systems

Archív

T-Systems zaujal pozíciu vodcu

september 05, 2011

Gartner zaradil spoločnosť T-Systems ako "vodcu" v jeho 2011 " Magic Quadrant for Data Center Outsourcing and Infrastructure Utility Services, Europe”.
Analytická spoločnosť Gartner zverejnila "Magic Quadrant for Data Center Outsourcing and Infrastructure Utility Services, Europe”. Podľa tejto správy sa T-Systems nachádza v kvadrante "Vodcovia". Podľa prieskumu spoločnosti Gartner "vodcom sa dobre darí”.  Majú jasnú predstavu o smerovaní trhu a majú predpoklady udržať si svoje vedúce postavenie na trhu. Trh skôr formujú ako ho nasledujú."

Stratégia ostáva

Z pozície vodcu poznáme smer, ktorým sa trh vyvíja a požiadavky našich zákazníkov plníme na základe efektivity nákladov, flexibility a súčasne pri dodržaní vysokej kvality," hovorí Ferri Abolhassan, člen predstavenstva T-Systems, ktorý zodpovedá za výrobné oblasti. "V tejto stratégii budeme ďalej pokračovať."

Cloud služby sa rozšírujú

T-Systems sa rozšíril svoje aktivity nielen v oblasti služieb dátových centier ale aj v oblasti cloud computingu. Okrem riešení založených na báze cloud platformy a softvérov, ktoré boli určitú dobu v prevádzke, IKT poskytovateľ služieb predstavil tiež infraštruktúru ako službu (IaaS) na začiatku tohto roka. To umožňuje zákazníkom zostaviť služby v priebehu niekoľkých minút prostredníctvom portálu, ktorý im umožní získať špičkové zaťaženie vo veľmi krátkom časovom horizonte a tiež alokovať lepšie rozsah svojich zdrojov.
Jedným zo znakov rastúceho dopytu po dátových centrách a riešeniach pre outsourcing infraštruktúry, ktoré poskytuje T-Systems je počet produktívnych užívateľov SAP, ktoré T-Systems v roku 2010 takmer zdvojnásobila. Aj v tomto prípade podiel riešení na báze cloudu neustále rastie: Štyri z piatich nových zákazníkov, ktorí využívajú SAP  riešenia teraz získavjú SAP outsourcing služieb z "Dynamických služieb pre SAP".
© 2017 T-Systems International GmbH. Autorské práva sú limitované.