T-Systems Logo

Slovakia

Vyhľadávanie

Facebook
Vyhľadávanie

Ste tu:
  • O nás

O nás

O nás

T-Systems – silný partner

Viac než 160 000 firiem na celom svete sa spolieha na jedného partnera v oblasti informačných a komunikačných technológií (IKT): na spoločnosť T-Systems.
T-Systems Headquarters in Frankfurt
T-Systems je obchodná zákaznícka značka firmy Deutsche Telekom. S 46.000 zamestnancami ponúkame – ako jeden z mála poskytovateľov služieb v globálnom rozsahu – integrované IKT riešenia z jediného zdroja. Túto integráciu chápeme v širšom rozsahu než len IT plus telekomunikácie. Hovoríme o “reálnych IKT”, pretože začíname s integrovaným prístupom k informačným a komunikačným riešeniam od samých základov.
 
V T-Systems sa riadime tromi základnými hodnotami - inovácia, jednoduchosť a kompetencia.
 
Naším cieľom je pomôcť vám rásť a rozvíjať vaše podnikania v súlade s vašimi cieľmi, a to aj v časoch meniacich sa trhov a rastúceho konkurenčného tlaku. Vidíme sami seba ako prostriedok, ktorý umožní aby vaše podnikanie bolo jednoduchšie a viac konkurencie schopné. Naše služby sú založené na našich troch hlavných hodnotách: inovácia, jednoduchosť a kompetencia.
Staviame úspešné riešenia pre vaše podnikanie, založené na efektívnych a inovatívnych technológiách. a na jasnom pochopení Vašich potrieb. To preto, že naše služby sú unikátne rovnako ako Vaša spoločnosť. A pretože sme zameraní na Váš úspech.
© 2017 T-Systems International GmbH. Autorské práva sú limitované.